Altı Keçeli Patik Modelleri | Bebek Giyim
Resim Bulunamadı

Altı Keçeli Patik Modelleri

28 Ocak 2016
7.396 views
 • Altı Keçeli Patik Modelleri  Altı keçeli patik modeli yapımı oldukça şık ve basit bir uygulama ile yapılan modellerden oluşmaktadır. Patik modeli tasarımlarında istediğimiz her hangi bir detay kolaylıkla uyarlayabilme imkanına sahibiz. Kullanış bakımından da oldukça kullanışlı olan patik modeli alt kısmı keçe olduğu için çok çabuk yıpranmamaktadır. Örme patiklerde sıklıkla rastlanan durumlardan bir tanesi de patik modellerimizin alt kısımlarının çok çabuk yıpranması. Keçe uygulaması ile bu sorunun önüne geçebilmekteyiz.

  Gerekli olan malzemeler keçe ayakkabı tabanı, tercih ettiğimiz renk seçeneklerinde farklı renklerde 2 ip ve tığ olmakta. Modelimiz tığ yardımı ile örüldüğünden dolayı çok çabuk ilerlemekte ve çok fazla vaktinizi almadan tamamlanmaktadır. Özellikle çok hareketli olan bebeklerimiz için daha dayanıklı olan bu modeller aynı zamanda nereye basarlarsa bassınlar bebeklerimizi koruma altına almadan ve sürekli gözlemek zorunda kalmadan gönül rahatlığı ile giydirerek soğuğun etkilerine karşı koruyabileceğimiz ürünlerdendir.

  Bebek keçe örme patik modeli ile ilgili bir diğer ayrıntı da ip seçimi seçtiğiniz ipin modeli ve kullanışlılığı da en az model kadar önemli bir detaya sahiptir. Yumuşak ve çok çabuk tiftiklenecek türde iplikler tercih etmemeniz patik modelinin kullanışlılığı açısından en doğru seçim olmaktadır. Bu yüzden daha kaliteli ve kaba bir ip seçiminde bulunmanız gerekmektedir.

  Sponsor Bağlantılar

  Ayakkabı modelinde patiklerimiz için keçemizi alıp tığ ile keçemizin etrafını dolduralım. Keçemizin etrafını dolanarak örme işlemimizi sürdürelim.
  Patik modelleri arasında en fazla tercih edilen modelimize devam ederken keçemizin etrafını 3 kez dolandıktan sonra burun kısmını örelim. Sonrasında isteğe bağlı olarak iki renkli yapacak olursak farklı bir iple kenarını tığlayalım. Tarzımıza göre örme çiçek aksesuarları, kurdele ve benzeri nesneler ile patik modelimizi kullanıma hazır hale getirelim.

  Örme keçe patik modeli kolay ve yapımı oldukça basit bir uygulama ile kısa zamanda yapabileceğiniz bir örnek. Ev tipi ayakkabı şeklinde oldukça sevimli ve kullanışlı olan patik modelini çok fazla vakit kaybetmeden pratik bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Oluşturacağınız altı keçe patik modelimizi çocuklarınızın örme hırka modelleri ile de kombinleyebilirsiniz. Böylelikle tığ yapımı kolay yelek modeli veya şiş yapımı pratik hırka modeli ile son derece şık ve sevimli örme bebek ürünleri kombini oluşturabilirsiniz.


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Minion Bebek Patiği Yapımı
  Minion Bebek Patiği Yapımı
  Püsküllü Bebek Patiği Modelleri
  Püsküllü Bebek Patiği Modelleri
  Örme Bebek Botu Modelleri
  Örme Bebek Botu Modelleri
  Tığda Bere ve Bebek Patiği Modelleri
  Tığda Bere ve Bebek Patiği Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.