Erkek Bebek Süveter Modelleri | Bebek Giyim
Resim Bulunamadı

Erkek Bebek Süveter Modelleri

29 Ocak 2016
10.118 views
 • Erkek Bebek Süveter Modelleri  Erkek bebek süveter modelleri oldukça şirin ve bebeklerinizin gömlekleri ile bir örnek olacak nitelikte tasarlanmaktadır. Bebeklerimizi daha sıcak tutup onları hastalıklardan koruyup kollamak için öreceğimiz süveterler yelek modelleri gibi kolay çıkmadığı için daha koruyucu bir model oluşturmaktadır.

  Derya Baykal süveter modelleri ile tasarlayabileceğiniz bir çok örnek ve model bulunmakta. Bilindiği üzere Derya Baykal modelli bebek süveter modelleri ve daha bir çok örgü uygulamaları hem basit uygulamalı hem de anlatımlı olması ile örme işlemini basit bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.
  Bebeklerimize şirinlik katması için oluşturacağımız erkek bebek süveter modelleri çok güzel ve trend örneklerden oluşmakta.

  Süveter modelleri arasında yer alan ceket tarzı erkek bebek süveter modelleri dikkatleri üzerine çeken son derece güzel bebek yeleği modellerinden bir tanesidir. Erkek bebekler için tasarlanan örgü modelleri incelediğimiz için bu modeller arasında kullanılan renk tonlamaları genellikle erkek bebekler için ön görülen süveter modelleri olmakta.

  Sponsor Bağlantılar

  Gri, mavi, beyaz, açık kahve tonları, hardal sarısı, yeşil renkleri olmakta. Trend yelek modelleri ve örgü kombini içinde yer alan baykuş desenli ürünler bu kategoride de yine karşımıza çıkmakta. Oldukça sevimli görünen bu figür bebeklerimiz için kombinler oluşturduğumuzda daha şık ve daha gösterişli bir model oluşturacaktır.

  Genellikle erkek bebek süveter modellerin de görmeye alışık olduğumuz bir diğer ayrıntı da cepli süveter modelleri olmakta. Kız bebeklerde nasıl ki kurdele veya çiçek aksesuarları kullanmakta isek erkek bebeklerde de düğme ve cep detaylarını kullanmaktayız. Öyle ki erkek bebek süveter modeli örnekleri içerisinde en sık rastladığımız uygulama cepli ve düğme detaylı süveter örnekleri olmakta.

  Erkek bebekler için dikkatleri çeken ve çocukların severek giyeceği bir başka süveter modelleri ise süper kahraman figürlü süveterler olmakta. Superman logolu süveterler, sünger bob süveter modeli, penguenli süveter modelleri, papyonlu süveter modelleri, tren işlemeli süveter modelleri en fazla rağbet gören örneklerdendir. Maharetli annelerimiz bebeklerimiz için süveterlerimizi kapşonlu yapabileceğimiz gibi sadece  yaka bölümü de farklı modellerde tasarlayabiliriz.


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Bebek Örgü Yelek Modelleri
  Bebek Örgü Yelek Modelleri
  Bebek Erkek Yelek Modelleri
  Bebek Erkek Yelek Modelleri
  Anlatımlı Bebek Yelek Modelleri
  Anlatımlı Bebek Yelek Modelleri
  El İşi Bebek Yelekleri
  El İşi Bebek Yelekleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.