Bebek Erkek Yelek Modelleri | Bebek Giyim
Resim Bulunamadı

Bebek Erkek Yelek Modelleri

27 Haziran 2016
16.392 views
 • Bebek Erkek Yelek Modelleri  Bebeklerde en çok fermuarlı ya da düğmeli modeller tercih edilmektedir. Bebeğin serin havalarda korunması yetişkin bireylere göre daha önemli olduğundan bu modellere yatkınlık söz konusudur. Ayrıca örgü modeller de bebekler için en uygun yelek modellerindendir. Uygun renge göre yeleğin düğmelerini de değişik şekillerde ve renk renk seçmeniz yeleğe sevimli ve tatlı bir görünüm katacaktır.

  Küçük ayrıntılar ile yeleği sevimli hale getirin

  Bebeğin cinsiyetine göre genelde kız ise pembe, erkek ise mavi tonları seçilmektedir. Hatta örgü de iyiyseniz değişik çizgi film karakterlerini de küçük yeleğe ekleyebilirsiniz.Bebek erkek yelek modellerini ya da kız bebek yelek modellerini de inceleyerek istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Kız bebek yelek modellerinde de ponpon detayı yeleğe şirin bir hava katar. Bunun yanı sıra satın aldığınız yeleklere de basit işlemeler yapabilirsiniz.

  Sponsor Bağlantılar

  Bebeklere en yakışan kıyafetler arasında

  Bebekler için sadece yelek değil battaniye, elbise ya da tulum modellerini de inceleyebilirsiniz. Fakat yelek daha pratik ve ara mevsimler için vazgeçilmezlerin arasında olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Erkek bebekler için sadelikten kaçmak adına örgü modelli bebek erkek yelek modellerine de bakabilirsiniz. Ne çok sade bir model ne de çok karmaşık bir modeldir. Bu yüzden en çok tercih edilenler arasında bu model de yer alır. Böyle bir modeli kendi bebeğinize ya da sevdiklerinize içiniz rahat bir şekilde örebilirsiniz.


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Bebek Örgü Yelek Modelleri
  Bebek Örgü Yelek Modelleri
  Anlatımlı Bebek Yelek Modelleri
  Anlatımlı Bebek Yelek Modelleri
  El İşi Bebek Yelekleri
  El İşi Bebek Yelekleri
  Bebek Yelekleri Yeni Modeller
  Bebek Yelekleri Yeni Modeller
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.