Bebek Hırka Modelleri | Bebek Giyim
Resim Bulunamadı

Bebek Hırka Modelleri

25 Haziran 2016
2.902 views
 • Bebek Hırka Modelleri                  En değerli varlığımız bebeklerimizin giyimine önem verdiğimiz ve özen gösterdiğimiz aşikar. Bir bebeğin olmazsa olmaz kıyafeti hırkadır. Hem üşümesine engel olan, hem de terletmeyen bebe hırka modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

  Örgü bebek hırkalar;

                  Günümüzde anneler bebeklerine hırka alacaklarında örgü hırka modellerini çok tercih ediliyorlar. Örgü hırkaların en büyük avantajı bebeği hem üşütmemesi hem de terletmemesi. Ayrıca örgü oldukları için üzerine işleme detayları kolaylıkla yapılabiliyor ve oldukça sevimli duruyor. Örgü hırkalarda bulunan detaylara bakacak olursak; düğme detaylı, gül, çiçek, taş işlemelerinden bahsedebiliriz.

  Sevimli yakalı hırkalar;

  Sponsor Bağlantılar

                  Hırkalarda yaka detayı sık kullanılan detaylar arasında yer alıyor. Hem erkek hem de kız hırkalarda yaka detayına başvuruluyor. Bebeğinizin ensesini soğuktan koruyan bu detayı incelemelisiniz. Erkek hırkalarda görülen detaylardan bir diğeri de kapşon. Yaz mevsiminin bitiminde havaların soğuması ile birlikte tercih edilen kapşonlu hırkalarda birbirinden sevimli modeller sizleri bekliyor.

  Bereli hırkalar;

                  Bebeğiniz için şirin bir kombin oluşturmak istiyorsanız hırkanın yanında bere de kullanabilirsiniz. Zira bugün bereli bebek hırka modelleri piyasada mevcuttur. Soğuk günlerde özellikle kış aylarında kullanılan bere, hırka ile birlikte oldukça uyumlu bir görünüm kazanıyor. Genellikle hırka ile aynı renk ve aynı model seçilen bereleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. Geniş bir perspektiften hırkaların renklerine bakacak olursak; mor, pembe, turkuaz gibi renkli, cıvıl cıvıl renkler görmekteyiz.

   

   


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Çocuk Hırka Modelleri
  Çocuk Hırka Modelleri
  Bebek Yelekleri
  Bebek Yelekleri
  Fermuarlı Kız Bebek Hırkası
  Fermuarlı Kız Bebek Hırkası
  Örme Bebek Hırkası Modelleri
  Örme Bebek Hırkası Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.