Bebek Örgü Bere Modelleri | Bebek Giyim
Resim Bulunamadı

Bebek Örgü Bere Modelleri

30 Haziran 2016
1.244 views
 • Bebek Örgü Bere Modelleri  Hayatımıza renk katan ve dünyanın en sevimli yaratıkları olan bebekler özellikle yeni doğduğunda ve çok küçük aylıkken hastalanmaya oldukça meyillilerdir. Bu nedenle yaz aylarında dahi bebeklerin giyinmesine ve üşütmemesine oldukça dikkat etmekteyiz. Yaz aylarında dahi bebeklere gösterilen bu özen kış aylarında çok daha fazla olmaktadır ve bu nedenle bebekleri daha çok örgü kıyafetler ile daha sıcak tutmaya dikkat ederiz. Özellikle dışarıya çıkarken bebek örgü bere modelleri sayesinde bebekleriniz hem soğuklardan çok iyi korunurken hem de oldukça sevimli görünebilecektir.

  Kız bebekler için bereler

  Sponsor Bağlantılar

                  Kış aylarının soğuk günlerinde içinizi ısıtacak sıcak renklerden olan kırmızı kız bebekler için en çok kullanılan örgü bereler arasında yer almaktadır. Bütün kız bebeklere oldukça yakışan kırmızı berelerin yanı sıra, sarı, pembe ve yeşil renklerdeki kız örgü bereler de oldukça sevimli ve tatlı göstermektedir. Bununla birlikte berelerin örgü olmasıyla da kış aylarının ayazlarında bebeklerinizin kafasını, kulaklarını ve boynunu bu ayazlardan koruyacak ve daha sağlıklı bir kış geçirmesini sağlayabileceksiniz.

  Erkek bebekler için örgü bereler

  Erkek bebeklerin olmazsa olmaz renklerinden olan mavi, erkek örgü berelerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Mavinin her tonunun kullanıldığı bu berelerde özellikle yaramaz erkek çocukları arasından bere takmaktan hoşlanmayanlar için çizgi film karakterleri de bere üzerine yapılmaktadır. Erkek bebeklerinizin sevdikleri çizgi film karakterlerinin olduğu örgü bereleri severek ve beğendirerek rahatlıkla giydirebilirsiniz.


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.