Bebek Örgü Yelek Modelleri | Bebek Giyim
Resim Bulunamadı

Bebek Örgü Yelek Modelleri

28 Haziran 2016
7.157 views
 • Bebek Örgü Yelek Modelleri  Bebekleri doğumundan itibaren korumak amaçlı uzun yıllardır kullanılan farklı renk ve desendeki ya da kalınlıktaki yünlerden yapılan Bebek örgü yelek modelleri, evinizde kendi zevk ve bütçenize uygun olarak hazırlanabileceği gibi birçok mağazada hazır olarak kolayca bulunabilir.

  Düğmeli modeller

  Bebek yelek modellerini çeşitlendirmek ya da süslemek için farklı renklerde, büyüklüklerde ve türlerde kullanılan düğmeler, yelek modellerinin kullanımını da kolaylaştırır. Çengelli iğne biçiminde kullanılan düğmeler ise örgü yelek modellerini hem düğmeli hem düğmesiz olarak kullanabilme kolaylığı sağlar.

  Süslemeli modeller

  Sponsor Bağlantılar

  El örgüsü ile yapılan çiçek, kalp ya da hayvan suratı gibi sevimli süslemeler ile örgü yelekleri renklendirmek ve çeşitlendirmek mümkündür. Bebeğinizin yaş ve cinsiyetine uygun süslemeleri siz de kolaylıkla yapabilirsiniz.Süslemeler el örgüsü olabileceği gibi keçelerden ya da farklı renk ve desendeki sert kumaşlardan da yapılabilir.

  Boncuklu modeller

  Genelde kız bebekler için tercih edilen inci, tahta boncuk, pul gibi malzemelerle süslenebilen yelek modelleridir. İsteğe ve zevke bağlı olarak bebek örgü yelek modeline küçük boncuk ya da pullarla isim yazılabilir, şekil yapılabilir veya yeleğin kol bitimine ya da eteklerine kenar süsleri yapılabilir.

  Görüldüğü gibi ailelerin zevklerine, yaratıcılık ve hayal güçlerine ya da bebeğin cinsiyet, yaş ve oyun alanlarına göre kolayca çeşitlendirilebilen örgü yelekler ile bebekleri hem korumak hem de daha şık ve sevimli bir görünüm sağlamak mümkündür.

   


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Bebek Erkek Yelek Modelleri
  Bebek Erkek Yelek Modelleri
  Anlatımlı Bebek Yelek Modelleri
  Anlatımlı Bebek Yelek Modelleri
  El İşi Bebek Yelekleri
  El İşi Bebek Yelekleri
  Bebek Yelekleri Yeni Modeller
  Bebek Yelekleri Yeni Modeller
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.