Bebek Patiği Örnekleri | Bebek Giyim
Resim Bulunamadı

Bebek Patiği Örnekleri

24 Aralık 2015
1.073 views
 • Bebek Patiği Örnekleri  Kış sezonu bebek patiği modellerinde bir çok çeşitte hem erkek bebek patik örnekleri hem de kız bebek patik örnekleri bulabilmemiz mümkün. Bir çok figür ve desen ile hem kız hemde erkek bebeklerimiz için son derece şık ve güzel görünümlü patik modelleri tasarlayabiliriz. Biraz hayal gücümüzle farklı motifler sergilerken birazda hazır örnekler üzerinden model edinerek oldukça sevimli örgüler oluşturabiliriz.

  Tercih edeceğiniz bebek patiği modeli ile farklı farklı modellerde patikler tasarlamanız mümkün. Kısa boğazlı örgü modellerini tercih ederek tıpkı panduf misali çocuğunuzun bacağını kapsayan ve kolay kolay ayağından çıkartamayacağı modeller tercih ederken ayakkabı görünümünde oldukça kullanışlı ve estetik kıyafetleri ile bütünleştirebileceğiniz örgü modelleri de tercih edebilirsiniz.

  Sponsor Bağlantılar

  Bebek patiği modelleri bakımından en fazla rağbet gören ürünler tıpkı konversi andıran bağcıklı ve kısa boğazlı patik modelleri olmakta. Bunlar hem erkek bebekler için hem de kız bebekler için oldukça sevimli ve tercih edilen ürünlerdendir. Bebek patik modelleri bakımından renk ve örnekleri bebeğinizin kıyafetleri ile uyumlu seçebilirsiniz. Renk tercihi bakımında sade ve birbiri ile uyumlu renkte iplikler bu tarz örgü modelleri içinde kullanılmakta.


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Minion Bebek Patiği Yapımı
  Minion Bebek Patiği Yapımı
  Püsküllü Bebek Patiği Modelleri
  Püsküllü Bebek Patiği Modelleri
  Altı Keçeli Patik Modelleri
  Altı Keçeli Patik Modelleri
  Örme Bebek Botu Modelleri
  Örme Bebek Botu Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.