Bebek Yelekleri Yeni Modeller | Bebek Giyim
Resim Bulunamadı

Bebek Yelekleri Yeni Modeller

25 Nisan 2016
2.097 views
 • Bebek Yelekleri Yeni Modeller  Değişik ve farklı modelleri görebildiğimiz günümüzde özellikle becerikli annelerin en gözdesi bebek yelekleri, her zaman ilk tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Tığ ya da şiş ile yapılan bu farklı modeller, ideal bir görünümde sizlere sunuluyor. Oldukça güzel bebek yelekleri yeni modeller ile farklı birçok alternatif yaratılabilir. Farklı ipler ve değişik desenler ile elde edilen bu modeller, oldukça başarılı uygulamalar arasında yer almaktalar.

  Her zaman ve her mevsim yelekler çocuklar için en ideal kıyafetler içinde yer alıyor. Bu şekilde terlediklerinde hemen üzerlerine alacağınız bir yelek ile onları koruyabiliyorsunuz. Basit ve yapılışı oldukça zevkli olan bu modeller ile sizler de farklı modelleri üretebilirsiniz. Seçkin bebek yelekleri yeni modeller arasında harika renkleri ve yaratıcılık ile oluşmuş desenleri bulabilirsiniz. Bu farklı modeller, yapımları da zevkli olan ürünler içinde yer alıyorlar.

  Sponsor Bağlantılar

  Özel ipler ile tığ ya da şiş kullanarak yapabileceğiniz modelleri sizler için fikir edinmeniz amacı ile derliyoruz. Bu şekilde aradığınız modellere örnek teşkil edecek referans modellerimizi kullanabilirsiniz. Kullanışlı bebek yelekleri yeni modeller içinde cepkenler, işlemeleri modeller ve motifli olanlar da bulunuyor. Yeni sezonda daha farklı ürünleri bebeklerimize giydirmek istediğimiz için farklı alternatiflere göz atmakta fayda var. Kendiniz kız ya da çocuk yelekleri örebilir, harika sonuçları elde edebilirsiniz. Bu bakımdan sitemizde ki diğer modelleri de incelemenizi öneririz.


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Bebek Örgü Yelek Modelleri
  Bebek Örgü Yelek Modelleri
  Bebek Erkek Yelek Modelleri
  Bebek Erkek Yelek Modelleri
  Anlatımlı Bebek Yelek Modelleri
  Anlatımlı Bebek Yelek Modelleri
  El İşi Bebek Yelekleri
  El İşi Bebek Yelekleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.