Bebek Yelekleri | Bebek Giyim
Resim Bulunamadı

Bebek Yelekleri

11 Nisan 2016
2.176 views
 • Bebek Yelekleri  Özellikle mevsim geçişlerinde bebeklerin hava koşullarından etkilenmemesi için en sık kullandığımız kıyafetler arasındadır bebek yelekleri. Bebek beklerken ya da yakınlarınızın bebekleri için hediye hazırlarken öncelik verebileceğiniz kıyafetler arasında da yerini alır.

  Örgü bilginize göre desensiz daha kolay bebek yeleklerini tercih edebilirsiniz. Ya da tercihiniz birden fazla rengin kullandığı, desenli modeller olabilir.

  Seçeceğiniz modellerin görünüşü kadar, bebeği rahat ettirmesi de önemlidir. Bebek yeleklerinde koltuk kesimi bu nedenle oldukça önemlidir. Diğer kıyafetlerin üzerine giydireceğiniz için, kullanacağınız yünlerin kalınlığı da önemlidir.

  Sponsor Bağlantılar

  Bebeğinize yelek örerken kullanmak istediğiniz yaş aralığına karar vermeniz gerekir. 1 yaş öncesinde kullanabileceğiniz yeleklerde, örüldüğünde ince kalacak yünleri tercih edebilirsiniz. Bebeğin terledikten sonra üşümemesi için sıkça kullanılan yeleklerde, giydirme sırasında zorlamayan modeller tercih etmeniz de bir öneridir. Önü açık yelekler bebekler için en çok tercih edilen modeller arasındadır. Yakası geniş olan modellerde yandan iliklemeli yelekler de modeli farklılaştırmak için kullanılabilir.

  Alışılmış bebek yelekleri modellerini, üzerine çiçek desenleri, hayvan figürleri ekleyerek kız ve erkek bebekler için kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Kullandığınız düğmeler, armalarla da yeleği her iki cinsiyet için kullanılabilir hale getirmeniz mümkün olabilir. Kız bebek yeleklerinde üst kısmı normal örgü ile tamamlayıp, alt kısmını tığ işi ile devam ederek hem rahat, hem gösterişli modeller hazırlayabilirsiniz.


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Çocuk Hırka Modelleri
  Çocuk Hırka Modelleri
  Bebek Hırka Modelleri
  Bebek Hırka Modelleri
  Fermuarlı Kız Bebek Hırkası
  Fermuarlı Kız Bebek Hırkası
  Örme Bebek Hırkası Modelleri
  Örme Bebek Hırkası Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.