Çocuk Hırka Modelleri | Bebek Giyim
Resim Bulunamadı

Çocuk Hırka Modelleri

1 Ekim 2016
1.830 views
 • Çocuk Hırka Modelleri  Her yıl olduğu gibi, yine anne ve anne adayları, çocuk hırka modelleri arasından seçimler yapmaktadır. Elbette ki çocuklar için şirin mi şirin modeller arasından seçim yapmak bir hayli zor. Çünkü her biri birbirinden güzel ve özel. Sizlere birkaç model hakkında bilgiler vermemiz gerekirse, kız ve erkek çocuklar için şu modellere göz atabilirsiniz. Bunların yanı sıra, diğer modeller hakkında bilgi sahibi olabilmek için de görsellerden yardım alabilirsiniz.

  Kız çocuklar için genel olarak daha renkli modeller tercih etmek istenmektedir. Bu durumda, sade bir tasarım ile saç örgülü beyaz bir örnek tercih edilebilir. Ön bağlama olarak ise, papaya şeklinde dizayn edilen örgü düğmeler kullanılabilir. Yine yeşil yapraklar, kırmızı çiçekler ya da sarı papatyalar, örgü çocuk hırkaları için tercih edilir özelliğe sahip.

  Sponsor Bağlantılar

  Sizler çocuklarınız için, kapüşonlu hırka modelleri tercih etmek istiyorsanız, şapkanın uç kısımlarında yer alan gül motifleri ile kız çocuklarınıza modeller sunabilirsiniz. Elbette ki etek uçlarında yer alan desenler ve motifler de bu hırkalara şıklık kazandıranlar arasında.

  Düğme seçimi olarak ise, örneğe uygun olan küçük ya da büyük seramik düğmelerin yanı sıra, yatak düğme seçenekleri arasında bulunan ahşap düğmelerden de seçimler yapabilirsiniz. Gayet şık, şirin ve güzel modeller için, görseller üzerinden bilgi alabilirsiniz. Yine çocuk hırkalarına, hazır giyim sektöründe öncü olan firmalar dahilinde de ulaşabilmeniz mümkündür.


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Bebek Hırka Modelleri
  Bebek Hırka Modelleri
  Bebek Yelekleri
  Bebek Yelekleri
  Fermuarlı Kız Bebek Hırkası
  Fermuarlı Kız Bebek Hırkası
  Örme Bebek Hırkası Modelleri
  Örme Bebek Hırkası Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.