Örgü Bebek Şapkaları | Bebek Giyim
Resim Bulunamadı

Örgü Bebek Şapkaları

24 Haziran 2016
1.578 views
 • Örgü Bebek Şapkaları   

  Her sene sonbahar aylarının gelmesiyle birlikte bebeklerin de üşütme olasılıkları çok daha yükseklere çıkmaktadır. Havaların soğumaya başladığı ve yavaş yavaş şapka ve atkıların ortaya çıkmaya başladığı bu günlerde bebeklerinizi de bu soğuklardan en iyi şekilde koruyacak olan şapkaları giydirmeniz gerekmektedir. Bebeklerin bağışıklığının yetişkin bir insana göre çok daha düşük olduğunu ön planda tutarak soğuklara karşı olan hassasiyeti de düşünüldüğünde örgü bebek şapka modellerinin kullanılma oranları da çok daha fazladır.

  Erkek bebek örgü şapkalar

  Erkek bebekler bilindiği üzere oldukça yaramaz ve şımarık büyütülmektedir. Bu nedenle giydirdiğiniz şapkaları da sıklıkla başından çıkartmaktadırlar. Eğer bebeğinizde böyle bir problem yaşıyorsanız bebeğinizin severek kullanacağı erkek örgü şapka modellerini kullanabilirisiniz. Örneğin; panda, tavşan, kedi veya köpek gibi modellerdeki şapkalar erkek bebeklerin ilgisini çektiği için çok daha rahat kullandığı şapkalar arasında görülmektedir.

  Sponsor Bağlantılar

  Kız bebek örgü şapkalar

  Kız bebekler her zaman çok daha sevimli ve tatlı gösterilmeye çalışılmaktadır. Bu nedenle kız bebek örgü şapkalarında da daha sevimli modeller kullanılmaktadır. Özellikle mavi veya yeşil gözlü olan kız bebeklerde şirinler karakterlerinin olduğu kız bebek örgü şapka modelleri kullanılmaktadır. Bununla birlikte pembe ve kırmızı renklerinin de sıklıkla kullanılmış olduğu kız bebek örgü şapkalarında düğme, ponpon veya kulak gibi farklı detaylar da kullanılarak çok daha tatlı ve sevimli bir görünüm yaratılabilmektedir.


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Trend Bebek Şapka ve Bere Modelleri
  Trend Bebek Şapka ve Bere Modelleri
  Bebek Beresi Modelleri ve Yapılışı
  Bebek Beresi Modelleri ve Yapılışı
  Ponponlu Bebek Beresi
  Ponponlu Bebek Beresi
  Bebek Şapka Modelleri
  Bebek Şapka Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.