Trend Bebek Şapka ve Bere Modelleri | Bebek Giyim
Resim Bulunamadı

Trend Bebek Şapka ve Bere Modelleri

28 Ocak 2016
1.461 views
 • Trend Bebek Şapka ve Bere Modelleri  Bebeklerimizin özellikle uykudan uyandığı zaman dilimlerinde terli olması ve hastalanmaya daha meyilli olmalarına engel olmak amacı ile baş bölgelerini ve sırt bölgelerini korunaklı giydirmemiz gerekmektedir.

  Bebek yelek ve bere modelleri tam da bu noktada devreye girmekte. Bebeğimiz terli terli uyandığında hemen üzerine bir yelek giydirerek başına da şapkasını takmalıyız. Bu sayede bizlerin en değerli varlıkları olan bebeklerimizi hastalanmaktan korumuş oluyoruz.

  Sıcacık bebeklerimizi sarıp sarmalayan birbirinden güzel ve eğlenceli örme bebek bere ve şapka modelleri hem sağlık açısından hem de bebeğimizin kıyafet kombinleri açısından oldukça kullanışlı.
  Bebeklerimizi sıcacık sarıp sarmalamak için antibakteriyel iplerimizi ve tercih edeceğimiz tığ ile şişlerimizi hazırlayıp en güzel ve en şık örme bebek bere modellerimizi inceleyelim.

  Bebek bere ve şapka modellerinde bebeklerin cinsiyet ayrımına göre renk ve desenler tercih edilmektedir. En eğlenceli bebek şapka modelleri ise hayvan figürlü olanlar olmakta. Genellikle hamarat annelerin tercihi çocuklarının çizgi karakterlere karşı daha ilgili olmaları ve bu sebeple şapka ve bere takmaya biraz daha alımlı bakmaktalar.
  Yeni sezon örme bere ve şapka modelleri de oldukça renkli ve canlı örnekleri gözlemlemekteyiz. Yaratıcı annelerimiz ananelerimizin eskimeyen değerlerine değer katarak binlerce çeşit şapka ve bere modelleri ile birbirinden güzel şapka ve atkı kombinleri oluşturmakta.

  Sponsor Bağlantılar

  Trend bebek şapka ve bere modelleri arasında en fazla tercih edilen bebek şapkası modelleri baykuş figürlü bereler, sünger bob, hello kity, geyik figürlü, panda figürü, uğur böceği detaylı, kuzucuk desenli, tavşanlı modelleri yoğunluk olarak şapka ve bere modelleri arasında gözlemlemekteyiz. Bunun yanı sıra en fazla kullanılan örme kelebek, kurdele ve çiçek desenli şapka ve bere modelleri de en fazla tercih edilen örneklerdendir.

  Bebeğiniz için uygun şapka ve bere modelini seçerken kombin yapmak istiyorsanız yapacağınız kombinin diğer parçalarına göre uygun olup olmadığını gözlemleyip o denli model oluşturmanız gerekmektedir. Bebeğiniz için oluşturacağınız örme bere modelleri hazır ürünlere hitafen daha kullanışlı olacaktır.

  Hazır alınan ürünler daha narin ve kullanım açısından hem ekonomik değil hem de bir kaç kullanım sonrası çok çok deforme olmakta. El örgüsü ürünler ise daha kullanışlı olup bebeğimiz için en sağlıklı şekilde antibakteriyel ip ve malzemeler ile oluşturulabilmekte.


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Örgü Bebek Şapkaları
  Örgü Bebek Şapkaları
  Bebek Beresi Modelleri ve Yapılışı
  Bebek Beresi Modelleri ve Yapılışı
  Ponponlu Bebek Beresi
  Ponponlu Bebek Beresi
  Bebek Şapka Modelleri
  Bebek Şapka Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.