Tunus İşi Bebek Battaniyesi | Bebek Giyim
Resim Bulunamadı

Tunus İşi Bebek Battaniyesi

21 Nisan 2016
8.127 views
 • Tunus İşi Bebek Battaniyesi  El emeği göz nuru ile yaratılan her şey özeldir. Çocuklarımız için yaptığımız özel şeylerin içinde harika el örgüsü modeller de yer alır. Son döneme damga vuran inanılmaz modeller arasından seçim yaparak, bu harika modelleri sizler de yapabilirsiniz. Özellikler son dönemde moda olan Tunus işi bebek battaniyesi oldukça popüler bir el işidir. Farklı duruşu, esnememesi ve hafif olmasından dolayı kullanışlı olan bu ürünler, eşsiz ve özel sonuçları almanızı sağlayacaktır.

  Oldukça kolay, pratik ve kullanışlı olan bu ürünleri sizler de farklı şekillerde üretebilirsiniz. Tüm mevsim için bebeklerinizi sıcak tutacak el örgüsü battaniye modelleri, farklı duruşları ile beğeni de kazanacaktır. Tunus işi bebek battaniyesi modeller kombin yapabileceğiniz özel bir seçenektir. Bere, atkı ve patik gibi diğer ürünleri de ördüğünüzde harika sonuçları sizler de elde edebileceksiniz. Genel olarak tek ve gagalı şiş ile örülen bu model, dilediğiniz şekilde renkli olarak da yapılabilir.

  Sponsor Bağlantılar

  Resimli, nakışlı ya da düz battaniyeleri bu şekilde yapabilirsiniz. Özellikle çocuklar için organik iplerden yapılmış ve bebeklere zarar vermeyen özel ürünleri kullanabilirsiniz. Bambu, %100 pamuk ve keten olan bu iplerr ile harika Tunus işi bebek battaniyesi yapılabilir. Bu şekilde sağlıklı, kullanışlı ve özel sonuçları elde edebilirsiniz. Renklerini dilediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz için kendiniz bebek battaniyesi yapabilirsiniz. Bu şekilde onlar için çok özel ve farklı ürünler yaratmış olursunuz.


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Kaz Ayağı Motifli Bebek Battaniyesi
  Kaz Ayağı Motifli Bebek Battaniyesi
  Bebek Battaniyesi Modelleri
  Bebek Battaniyesi Modelleri
  Kar Tanesi Battaniye Modeli
  Kar Tanesi Battaniye Modeli
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.